Марко Мер – підприємець, нумізмат і волонтер. З часу повномасштабного вторгнення неодноразово приїжджав в Україну з доброчинною допомогою, відвідував і наш музей. Звісно, що колекціонер не зміг оминути увагою срібні монети-писанки, викарбувані Королівським монетним двором Канади, адже в його збірці були вже такі. Нагадаємо, що музеєві їх подарувала відома дослідниця народного мистецтва й мисткиня Марія Рипан з Торонто (Канада).
Нещодавно подружжя Мерів знову завітало до музею, але цього разу з дарунком – срібними «писанками» 2021, 2023 та 2024 років випусків, що стали вже справжньою нумізматичною рідкістю і цінністю.
Щиро дякуємо доброчинцям за поповнення серії вже легендарних монет, які незабаром можна буде оглянути в музейній експозиції.
Оксана ЯСІНСЬКА
НОВЕ ПОПОВНЕННЯ МУЗЕЙНОЇ КОЛЕКЦІЇ
25.07.2024











