Разом з численними учасниками заходу ми міркували про те, що подвиг Небесної Сотні визначив для України єдино можливе майбутнє – шлях незалежної демократичної європейської держави. Сьогодні цей шлях продовжують героїчно виборювати бійці Збройних Сил України.
Щиро дякуємо всім учасникам акції: отцеві Володимиру Гуменюку, заступниці директора з виховної роботи Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського Національного університету Галині Волощук і завідувачці відділення образотворчого мистецтва Коломийського педагогічного коледжу Юлії Венц та студентам, директору та керівникам гуртків Центру позашкільної освіти, благодійному товариству підтримки осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень "Крокус" та її вихованцям.
Віта БОЙЧУК
Світлини Яреми ПРОЦІВА
ТИХА АКЦІЯ "АНГЕЛИ ПАМ`ЯТІ"
20.02.2024

















